Aktuality

Tak teĎ budete překvapeni, že tu prakticky nic není. Vloudil se mi pod ruku šotek a jedním klikem jsem vše omylem smazala....GRRR!!!

Tak zkráceně, co je ještě třeba.

Především chválím děti za dnešní vystoupení, které se jim podařilo pěkně a zároveň vás tímto zvu na slavnostní předávání vysvědčení 28.6. 2018 - 8,00 - 9,00 , kde vám opět předvedou své vystoupení, pak předám vysvědčení a společně se rozloučíme.

Prosím o spolupráci, děti dostaly za úkol spočítat si razítka v AJ, napsat na podepsaný papírek počet a nechat od Vás podepsat. 

V pondělí 25.6. jdeme do KD na volejbalové slavnosti. Odchod od školy 7,45 , proto prosím o včasný příchod a sraz před školou. Do batůžku svačinu, pití a PASTELKY! Návrat bude před 13h.

V úterý a ve středu uděláme ve škole úklid, hry - můžou si nosit z domova a představit ostatním.

22.6. Výlet je úspěšně za námi, nezmokli jsme, jen malinko zimy bylo, ale děti se stále pohybují, tak těm bylo hej. Děti šly trasu lesem, kde plnily různé úkoly ( šifry, počítání, zpívání, trénovaly čtenářskou gramotnost z obrazové tabule, kde hledaly názvy rostlin a živočichů, luštily labyrint) , cestou sbíraly mrkvičky a na závěr cesty našly poklad s králíčkem. Na hřišti maminky a asistentka připravily pohoštění. Pak jsem ještě vyhodnotila akci " Zdravá svačina". Vyúčtování je následující : na žáka zbylo 8,- z jízdného, tak kdo bude chtít vrátit, dejte vědět a předám, jinak přesunu 120,- do fondu. Pak jsem něco kupovala z fondu na jídlo, ale nesnědlo se vše a něco jsem si vzala domů a něco se ještě rozdá dětem v pondělí. Navrhuji, to odnesené domů ( máslo, salám, rajčata, okurky), tak bych z třídního fondu odečetla jen poměrný díl spotřeby a to jen za salám 100,- ( pův.cena 150,-), ostatní nebudu odečítat.